BENZERSİZ EXAGON KULLANICI ARAYÜZÜ

CHROMEX NIR ve InGaAs kameralarla birlikte tam renkli kamera teknolojisini kullanarak en iyi performans gösteren renk ayırma makinesi olarak küresel pazarda tanınan SEA CHROME serisinin yükseltilmiş versiyonu olarak geliyor. SEA CHROMEX yüksek verim ve kalite sağlar. Buna ek olarak, yeni Exagon grafik arayüzü, kontrol ve ayarlarda artık daha basit, daha hızlı ve daha kolay anlaşılır.Yeni kullanıcı grafik arayüzü daha çekici grafikler ve basitleştirilmiş ekranlar ile yeni başlayan bir operatör için bile basit bir şekilde özel programlar ayarlamanın mümkün olmasını sağlayarak kullanıcı deneyimini geliştirir.

AYIKLAMA AYARLARI

Fotoğrafik HSI görüntüleme sistemi kullanıcı taleplerine uygun olarak bir tanenin kabul veya red olarak tanımlanmasına olanaksağlar. HSI görüş sistemi renk farklılıkları ve deformasyonları insan gözünün gördüğü gibi algılayarak 16 adede kadar reddetme filtresi oluşturabilmektedir. Önceden hazırlanmış ve denenmiş yaklaşık 100 adet hazır ürün reçetesi mevcuttur.

GERÇEK RENKLİ RGB KAMERALAR

CHROMEX renk ayırıcılar benzersiz 4096 pixel gerçek renkli, RGB, 0,06 mm optik görüş hassasiyetli ve en küçük renk farklarını bile kolayca ayırt edebilen kameralar ile donatılmıştır.Full renkli kameralar 16 Milyon farklı renk tonunu görerek en yüksek optik çözünürlüğü sunmaktadır. Kameraların tarama hızı 18.000 t/saniyedir. (18 KHz)

BOYUT AYIKLAMA

CHROMEX ile taneleri aynı zamanda geometrik şekillerine göre de ayıklamak mümkündür. Bu özellik makinemizde standart olarak sunulmaktadır ve sisteme entegre edilmiştir.

SERVİS

Özel eğitimli NTSMAK teknik personelleri ve CIMBRIA mühendisleri Online yardım hizmeti sunmaktadır.Müşteri talepleri doğrultusunda periyodik bakım anlaşmaları yapılabilmektedir.

LED AYDINLATMA SİSTEMİ

SEA için özel tasarım - LED aydınlatma sistemi, denetim hattı üzerinde en hassas odaklamayı sağlar. LED aydınlatmada uzun ömür,( 100,000 üzerinde ) güvenilirlik ve düşük ısı dağılımı sunar. CHROMEX Renk Ayırıcılar her üretim kapasitesi gereksinimini karşılamak için 1’den 7 kanala kadar kullanılabilir.

ULTRA HIZLI TEPKİMELİ EJEKTÖRLER

Tamamen ayıklamaya konsantre üretilmiş ejektörler ,en doğru hassasiyet ve sınır ötesi çabukluk garanti eder.Son derece hızlı bu ejektörler 2 milyardan fazla çalışma döngüsü garantili ve kolayca tamir edilebilme ve değiştirilme olanağına sahiptir.

GÜVENİLİRLİK

Uzaktan kontrol ve servis merkezlerinde on-line yardım, Siteden teknik müdahale talebi,Teknik servis sözleşmeleri ve Uluslararası CIMBRIA bilinirliği .TÜRKİYE’de servis ve yedek parça merkezi.

KURULUM VE EĞİTİM

CIMBRIA ve NTSMAK uzman teknik kadrosu ile makine kurulumları ve Kullanım eğitimlerini müşteri beklentilerine uygun olarakgerçekleştirmektedir.

UZAKTAN BAĞLANTI

CHROMEX renk ayırıcıları TEAMVIEWER ile uzaktan kontrol edilebilmektedir. Uzaktan kontrol ile mühendislerimiz makinenin yazılımsal kontrol, Ürün ayarı, sorun giderme ve Yazılım güncelleme gibi işlemlerini özel server sayesinde kolayca yapabilmektedir.

YEDEK PARÇA

Kullanım kitapçığında parçaların tanımları ve kodları yer almaktadır. Bu şekilde kolayca hangi parçayı isteyeceğinizi bilirsiniz. Türkiye de yedek parça stoğumuz mevcuttur.

Fiyat Talep Formu